Gintama karakterlerinden Gintoki, Shinpachi ve Kagura eğlenceyi sever ama Yorozuya ekibinin üyelerini kırdı. Kılıçların yasaklandığı ve yabancı toplulukların Japonya’yı fethettiği alternatif bir gerçeklik olan Edo’da yaşamaya, ellerinden geleni yapmaları için çalışmayı başarmaya çalışıyorlar. Ancak, Shinpachi ve Kagura’ya hala ödeme yapılmadı. Gin-chan gerçekten de tüm bu parayı pachinko oynayarak geçiriyor mu?

gintama

Bu arada, Gintoki sarhoşken bir gece eve geldiğinde, uzaylı bir uzay gemisi yaklaştı. Ölümcül şekilde yaralanan bir mürettebat üyesi gemiden çıkar ve Gintoki’ye garip, saat şeklinde bir cihaz verir ve onu inanılmaz güçlü olduğunu ve güvence altına alınması gerektiğini söyler. Çalar saatiyle yanlış yapan Gintoki ertesi sabah cihazı parçalamaya devam ediyor ve aniden evinin dışındaki dünyanın durduğunu keşfetti. Kagura ve Shinpachi’nin yanında, cihazı tamir etmek için yola koyulur; Yine de, her zaman olduğu gibi, Yorozuya ekibi için hiçbir şey bu kadar basit olmamıştı.

Yanak dili mizahı ve içten duygularla dolu anlarla dolu olan Gintama’nın üçüncü sezonu Gintoki ve arkadaşlarını hem en komik, hem de en tehlikeli krizleri ile karşı karşıya buluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here