Riot Games’in yeni oyunu Valorant nedir?

Riot Games tarafından geliştirilen ve Counter Strike: Global Offensive (CS:GO) ile Overwatch’a benzerliğiyle dikkat çeken Valorant’ın kapalı betası için geri sayım başladı. 3 Nisan Cuma sadece Twitch yayıncıları için kapalı betaya giren ve milyonlarca kişi tarafından takip edilen Valorant hakkında birçok oyunsever şu soruların cevabını merak ediyor; Valorant ne zaman çıkacak? Valorant kapalı betaya ne zaman girecek? Valorant’ı oynamak ücretsiz mi? İşte tüm bu soruların cevaplarına bu haberde ulaşabilirsiniz. FPS oyun türüne damga vurması beklenen Valorant, 3 Nisan Cuma günü sadece Twitch yayıncıları için kapalı betaya sunulmuştu. Aradan geçen kısa bir sürenin ardından Valorant nihayet kapalı betaya giriyor.

Valorant’ı oynamak ücretsiz mi?

Milyonlarca kişi tarafından merakla beklenen Valorant’ı oynamak tamamen ücretsiz. Ancak Riot Games tarafından yapılan açıklamaya göre oyun içi kozmetik ürünleri satın alabileceksiniz.

Riot Games, merakla beklenen oyunun kapalı betasının 7 Nisan Salı günü oyuncular buluşacağını açıkladı. Kapalı betaya sadece Avrupa, Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Rusya ve Türkiye ülkelerinden giriş yapılabilecek.

Oyunun tam sürümü 2020 yaz aylarında piyasaya çıkacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here